Doprava a platba

Doprava

funpic

1. Slovenská pošta - Expres kuriér:

Slovenská pošta Expres kuriér doručí zásielku na Vami zvolenú adresu, prípadne na poštu. V rámci Slovenskej republiky je tovar obvykle doručený nasledujúci pracovný deň po dni, kedy ste si tovar objednali. Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na bankový účet, objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od zaevidovania Vašej platby na našom bankovom účte. V prípade nezastihnutia bude zásielka uložená na najbližšej pošte, kde bude po dobu 17 dní pripravená na vyzdvihnutie. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS alebo e-mailom.

Doba doručenia: 1 - 3 pracovné dni

Cena dopravy: 5,50€, pri váhe do 5kg, 6,50€ pri váhe od 6 do 10kg

funpic

2. Slovenská pošta Balík:

Slovenská pošta Balík, doručí zásielku na Vami zvolenú adresu, prípadne na poštu. V rámci Slovenskej republiky je tovar obvykle doručený v priebehu 2-3 pracovných dní,  po dni, kedy ste si tovar objednali. Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na bankový účet, objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od zaevidovania Vašej platby na našom bankovom účte. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS alebo e-mailom.

Doba doručenia: 2  - 5 pracovné dni

Cena dopravy: 4,50€ pri váhe do 5kg, 5,50€ pri váhe od 6 do 10kg

 

funpic

3. Zasielkovňa

Pri vyplňovaní objednávky si vyberte výdajne miesto, ktoré máte najbližšie. Následne po odoslaní objednávky dodáme tovar Zasielkovni, ktorá Vám ho doručí najneskôr do 3 dní. Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na bankový účet, objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od zaevidovania Vašej platby na našom bankovom účte. Vďaka unikátnemu číslu máte možnosť sledovať online pohyb svojej zásielky. Po doručení na Vami zvolené výdajne miesto Vám Zasielkovňa odošle SMS a e-mail s kódom potrebným pre vyzdvihnutie zásielky. Doručený tovar si môžete vyzdvihnúť do 7 dní, po dohode do 21 dní.

Doba doručenia: 1 - 3 pracovné dni

Cena dopravy: 2,50€ pri váhe do 5kg, 3,30€ pri váhe od 6 do 10kg

 

Platba

V našom eshope môžete tovar zaplatiť:

funpic

 

1. Na dobierku

Platba v hotovosti alebo kartou pracovníkovi kuriérskej služby alebo Slovenskej pošty pri prebratí tovaru.

 

funpic

2. Bankovým prevodom

Objednávku zaplatíte na náš bankový účet klasickým bankovým prevodom, v ktorom zadáte číslo objednávky ako variabilný symbol. (Nech vieme, že je to Vaša objednávka 😊 ) Objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od prijatia Vašej platby.

Číslo účtu:

IBAN: SK71 8330 0000 0021 0153 3788

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

funpic

3. Platobnou kartou

Platba kartou cez platobnú bránu Stripe. 

Kupujúci platí len za tovar, ktorý si objednal.